GURUR TABLOMUZ

17 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul Bahçelievler ilçesinde yapılan okullararası yüzme yarışlarında 6-A sınıfı öğrencilerimizden Sabahat Yağmur TEMEROĞLU 50 mt Kelebek Stilde 1.’lik , 50 mt Serbest Stilde 1.’lik ve 100 mt Serbest Stilde 1.’lik alarak 3 altın madalya ile gurur kaynağımız olmuştur.

Öğrencimizi, antrenörlerini ve ailesini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

18 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul Bahçelievler ilçesinde yapılan okullararası yüzme yarışlarında 9-B sınıfı öğrencilerimizden Efe Toprak TEMEROĞLU 50 mt Sırt Stilde 2.’lik ve 100 mt Sırt Stilde 2.’lik alarak 2 gümüş madalya ile gurur kaynağımız olmuştur.

Öğrencimizi, antrenörlerini ve ailesini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

18 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul Bahçelievler ilçesinde yapılan okullararası yüzme yarışlarında 9-B sınıfı öğrencilerimizden Çağdaş KASABOĞLU 50 mt Kurbağa Stilde 3.’lük ve 100 mt Kurbağa Stilde 3.’lük alarak 2 bronz madalya ile gurur kaynağımız olmuştur.

Öğrencimizi, antrenörlerini ve ailesini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

18 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul Bahçelievler ilçesinde yapılan okullararası yüzme yarışlarında 9-B sınıfı öğrencilerimizden Sude SÜZER 50 mt Sırt Stilde 2.’lik ve 100 mt Sırt Stilde 1.’lik alarak 1 gümüş, 1 altın madalya ile gurur kaynağımız olmuştur.

Öğrencimizi, antrenörlerini ve ailesini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

18 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul Bahçelievler ilçesinde yapılan okullararası yüzme yarışlarında 9-B sınıfı öğrencilerimizden Berna TANIRCAN 50 mt Serbest Stilde 2.’lik ve 50 mt Kelebek Stilde 2.’lik alarak 2 gümüş madalya ile gurur kaynağımız olmuştur.

Öğrencimizi, antrenörlerini ve ailesini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Öğrencimizin Başarısı

5-7 Mayıs 2017 tarihinde Antalya’da yapılan Türkiye Şampiyonası’nda Okul Sporları Okçuluk branşı Yıldız Erkek Makaralı Yay Kategorisinde 8-B sınıfı öğrencilerimizden
Can AVUKA Türkiye 3.sü olmuştur.
Öğrencimizi, ailesini ve antrenörünü tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Öğrencilerimizin Başarıları

12 Nisan 2017 tarihinde Okmeydanı Okçular Tekkesinde yapılan İstanbul Okul Sporları Okçuluk branşı Yıldız Erkek Makaralı Yay Kategorisinde 8-B sınıfı öğrencilerimizden
Can AVUKA İstanbul 1.si olmuştur.
Öğrencimizi, ailesini ve antrenörünü tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

21-22-23 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul’da yapılan ICE HOCKEY CUP U10-U12 Yarışlarında 5-A sınıfı öğrencilerimizden Elif Nur KAYA 2. olmuştur.
Öğrencimizi, ailesini ve antrenörünü tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Erkek Voleybol Takımımız Hazırlık Maçında Galip Geldi

Okulumuzun Genç Erkek Voleybol Takımı 13.02.2017 tarihinde Özel İhlas Eğitim Kurumları ile yapmış olduğu hazırlık maçında 3-0 galip gelmiştir.  Öğrencilerimizi, tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Gurur Tablomuz

04-05 Şubat 2017 tarihlerinde Bursa’da  yapılan Anadolu Yıldızları Ligi’nde 6-A sınıfı öğrencilerimizden Sabahat Yağmur TEMEROĞLU 2005 Doğumlu sporcular arasında 8 Bölge, 82 İl Takımı ile binlerce sporcunun mücadele ettiği ANALİG’te üstün gayret göstererek 50 mt Kelebek Stilde 35;19 derece ile 1. , 50 mt Serbest Stilde 31;16 derece ile 2. ve 200 mt Serbest Stilde 2;24;94 derece ile 2. olmayı başarmıştır.

Öğrencimizi, antrenörlerini ve ailesini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

26-29 Ocak 2017 tarihlerinde  Samsun’da yapılan 2017 Salon Minikler Okçuluk Türkiye Şampiyonası’nda öğrencimiz 8-B sınıfından Can AVUKA 13-14 yaş Makaralı Yay Erkek Kategorisinde Türkiye 2.’si olmuştur.

Öğrencimizi, antrenörlerini ve ailesini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Gurur Tablomuz

Basketbol Federasyonunun 2016-2017 yılı faaliyet programında yer alan U15 Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonasına hazırlanan U15 Yıldız Erkek Milli Takımı, 27-30 Kasım 2016 tarihlerinde Bursa’da kampa alınan sporcular arasında okulumuz  9-B sınıfı öğrencilerinden Umut ŞENER’de yer almıştır.
Öğrencimizi, antrenörlerini ve ailesini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

IMG_9726

26-27 Kasım 2016 tarihlerinde İstanbul’da Burhan Felek Yüzme Havuzunda yapılan 2005-2006 Doğumlular Teşvik Yarışlarında 6-A sınıfı öğrencilerimizden Sabahat Yağmur TEMEROĞLU üstün gayret göstererek 50 mt Serbest Stilde İstanbul 4.’sü ve 100 mt Serbest Stilde İstanbul 3.’sü olmayı başarmıştır.

Öğrencimizi, antrenörlerini ve ailesini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

IMG-20160223-WA0002

 

TEOG’DA %100 BAŞARI

GURURLUYUZ

TEOG’DA %100 BAŞARI

Özel Mahmut Ön Ortaokulu olarak 8.sınıf öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.

Cağaloğlu Anadolu Lisesi,
Beşiktaş Anadolu Lisesi,
Çemberlitaş Anadolu Lisesi,
Adnan Menderes Anadolu Lisesi,
Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi,
Dede Korkut Anadolu Lisesi

gibi birçok başarılı Anadolu Lisesine öğrencilerimizi yerleştirmenin gururunu yaşıyoruz.