Saygıdeğer veliler, kıymetli öğretmenlerim ve sevgili öğrencilerim,

Mahmut Ön Koleji olarak kurucumuz sayın Mahmut ÖN önderliğinde tecrübeli eğitim kadrosu ile ülkemizin ve dünyanın itibarlı eğitim kurumu olmayı hedefleyerek ve odak noktamıza öğrencimizi alarak ‘En İyi’ olarak nitelendirilen tüm uygulamaları öğrencilerimizin hizmetine sunuyoruz. Çocuklarımızın beşinci sınıftan on ikinci sınıfa kadar bütün eğitim hayatlarını değerli kılmak en önemli hedefimizdir. Aynı zamanda çocuklarımızın bu eğitim süresinde sağlıklı, mutlu ve en önemlisi başarılı olmaları için tüm imkanlarımızı kullanıyor ve bu doğrultuda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Atatürk ilke ve inkılapları ışığında çağdaş, bilimsel, akla inanan, dünya ile entegre, yabancı dillere hakim, vatanına, milletine, milli değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştirmeyi hedefleyen okulumuz, güçlü eğitim kadrosu ile geleceğimizi şekillendirerek siz öğrencilerimize hizmet vermektedir ve vermeye devam edecektir.

Okulumuz tüm genel seçme ve yerleştirme sınavlarına öğrencilerimizi tam donanımlı olarak hazırlayarak onları her yönde bilgili kılmayı hedeflemektedir. Çünkü BİLGİ her zaman GÜÇTÜR.

Tüm velilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize bu bilgi yolculuğunda başarılar dilerim.

Saygılarımla,
MÜSLÜM GÜLEN
Okul Müdürü